GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 5268500
nr 526 8500
Tallrikar
Kina, 1700-tal, dia 23 cm, 3 av 4 skadade [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 maj 2008
kl 16:20:56
550 kr
150 kr
300 kr
450 kr
550 kr